Kontakt

Media Expert, s.r.o.
Podnikatelská 565
Budova 10A
190 11 Praha 9

GSM: 774 708 872
GSM: 603 303 454
GSM: 604 777 744

info@vypal-cd.cz

v í t e j t e   ve světě cd&dvd médií

Jestliže hledáte kvalitní a cenově dostupný nástroj Vaší propagace, tak jste na správné adrese. Nabízíme profesionální služby v oblasti výroby CD a DVD médií: potisk CD&DVD již od 1 ks, duplikace a lisování CD&DVD, zpracování prezentace na CD a DVD, grafický návrh potisku a tiskovin, kompletní sortiment standartních i nezvyklých CD&DVD obalů. Samozřejmostí je profesionální přístup a jednání, expresní termíny dodání a konkurenceschopné ceny.
Udělejte správný krok směrem k lepší propagaci Vašich produktů a služeb a kontaktujte nás!

Produkty

Potisk CD & potisk DVD

| 26947 přečtení | Autor: vypal-CD.cz | Poslat e-mailem | Vytisknout článek
 
 

 Potisk CD a DVD médií realizujeme pomocí těchto tří technologií: digitisk, ofset a sítotisk. Digitiskem lze tisknout již od 1 ks, ofsetem a sítotiskem potiskujeme CD-R a DVD-/+R média již od 100 ks! Radikálně jsme snížili ceny digitálního potisku CD a DVD médií! Nyní je digitální potisk cenově výhodnější než potisk ofsetem i při vyšších nákladech nad 1000 ks a samozřejmě zůstává zachována výhoda rychlého termínu dodání do 24 hodin! 

DigiWAXprint

 

Potisk vhodný zejména pro menší série, již od 1 ks! V případě požadavku na rychlé dodání většího množství potištěných CD a DVD je digitisk tím nejlepším řešením. I při nákladu nad 500 ks je stále levnější než ofsetový potisk a to spolu s expresní lhůtou dodání do 1 dne! Jedná se o nepřímý potisk, tzn. potisk není tištěn přímo na CD a DVD, ale na speciální materiál, který je následně přitištěn na CD. Tisk je realizován plně digitálním CMYK tiskem. Výhodou tohoto potisku je přesná barevnost a kvalita potisku. Díky speciální voskované vrstvě (WAX print) máte záruku perfektní odolnosti daného potisku proti oděru a vlhkosti. Předností těchto potisků je pestrá variabilita za velmi přijatelné ceny. Termíny realizace se pohybují od 1 do 24 hodin! 

 

 

 

Sítotisk

 

Jedná se o přímý potisk média při použití jedné až pěti přímých barev a k tomu lze přidat bílou podkladovou barvu. Využívá se pro jednodušší nebo vektorovou grafiku s možností potisku v přímých barvách Pantone. Dalšími výhodami jsou např. vysoká krycí vlastnost, lesk a především jedná se o téměř nezničitelný potisk. Termíny realizace se pohybují již od 2 dní dle použití jednotlivých zařízení v závislosti na počtu barev ! Sítotiskem lze tisknout již od 100 ks! Snížili jsme pro Vás ceny potisku CD a DVD médií sítotiskem! 

 

 

 

 

Ofset

 

 

Jedná se o stejnou technologii používanou pro potisk např. lisovaných hudebních CD, tato technologie Vám zaručuje maximálně kvalitní a profesionální potisk CD a DVD, jelikož tisk ofsetem probíhá přímo na povrch CD nebo DVD média. Plnobarevný CMYK potisk médií je realizován bez nebo včetně podkladové bílé barvy. Na výběr máte dvě varianty potisku: matný nebo lesklý ofsetový tisk. Využívá se pro rastrovou plnobarevnou grafiku - nejčastěji složitější obrázky a fotografie. Termíny realizace při expresní objednávce již od 2 dní!

Ofsetem tiskneme již od 100 ks CD-R i DVD-/+R! 

теплый плед

Související články:
NOVINKA!!! Tiskárny CD/DVD: Epson a Rimage (11.06.2009)
Akční cenové nabídky - jaro/léto 2011 (22.10.2008)
Obaly a tiskoviny (08.02.2007)
Duplikace CD & duplikace DVD (08.02.2007)
Lisování CD (08.02.2007)
Kontakty & info o firmě (08.02.2007)
Lisování DVD (08.02.2007)