Kontakt

Media Expert, s.r.o.
Podnikatelská 565
Budova 10A
190 11 Praha 9

GSM: 774 708 872
GSM: 603 303 454
GSM: 604 777 744

info@vypal-cd.cz

v í t e j t e   ve světě cd&dvd médií

Jestliže hledáte kvalitní a cenově dostupný nástroj Vaší propagace, tak jste na správné adrese. Nabízíme profesionální služby v oblasti výroby CD a DVD médií: potisk CD&DVD již od 1 ks, duplikace a lisování CD&DVD, zpracování prezentace na CD a DVD, grafický návrh potisku a tiskovin, kompletní sortiment standartních i nezvyklých CD&DVD obalů. Samozřejmostí je profesionální přístup a jednání, expresní termíny dodání a konkurenceschopné ceny.
Udělejte správný krok směrem k lepší propagaci Vašich produktů a služeb a kontaktujte nás!

Lisování CD&DVD

Lisování DVD

| 13397 přečtení | Autor: vypal-CD.cz | Poslat e-mailem | Vytisknout článek
 

V oblasti lisování DVD nabízíme nadstandartní servis! Nejen že Vám DVD vylisujeme, ale také Vám uděláme kompletní obsah disku - tzv. DVD authoring a připravíme DVD master přesně dle specifikace pro lisování. Lisujeme všechny známé formáty DVD na těch nejmodernějších lisovacích strojích. Lisované DVD potiskujeme plnobarevným ofsetovým tiskem (CMYK) nebo sítotiskem, a to za bezkonkurenční ceny a v krátkých dodacích lhůtách. 

Premastering a mastering

Prvním krokem k lisování DVD je kvalitní příprava podkladů (authoring, premastering, mastering). Data pro lisování DVD nám můžete dodat na DVD, DVD-R, DVD+R, HDD, DLT pásce nebo jako ISO image, který můžete nahrát na naše FTP. V případě dodání DVD masteru na DVD-/+R disku doporučujeme vypalovat co nejnižší rychlostí na kvalitní média. Data na lisování DVD můžete dodat ve formátu DDP 2.0, u DVD9 je pro nás důležitá informace zda je přechod z Layer0 na Layer1 seamles nebo non-seamles (jedná se o tzv. TRACK PATH mode - OTP nebo PTP).

Vaše data a záznamy zpracujeme do standartních formátů vhodných k lisování DVD. Finální master DVD před masteringem (výroba lisovací matrice) podrobíme důkladné analýze. Následuje samotná výroba matrice a její kontrola. Po nasazení do lisovacího stroje jsou vyrobeny zkušební disky, které se porovnají s původním master DVD. Tímto krokem zajišťujeme 100% kvalitu záznamu na lisovaných CD.

Lisování DVD

 

Lisované DVD je vhodné např. pro záznam filmů ve špičkové digitální kvalitě obrazu i zvuku, pro firemní interaktivní prezentace nebo katalogy s obrázky a video soubory v nejlepší kvalitě a rozlišení, či spoustu jiných důležitých dat (software, hry). Pro svou velkou kapacitu, která minimálně 7x převyšuje kapacitu CD, je DVD ideální volbou pro ty, kdo nechtějí šetřit místem a kvalitou! Můžete využít nabídku lisování DVD v těchto provedeních:

DVD 5 - jednovrstvé jednostranné médium - kapacita 4,7 GB

DVD 9 - dvouvrstvé jednostranné médium - kapacita 8,5 GB

DVD 10 - jednovrstvé dvoustranné medium - kapacita 9,4 GB

 

Samozřejmostí je důkladná výstupní kontrola hotových nosičů a kontrola kompatibility na několika DVD přehrávačích a mechanikách. DVD lisujeme již od 300 ks!

 

 

Potisk DVD

 

 

Pro lisované DVD Vám nabízíme dvě varianty potisku: sítotisk (1 až 5 barev Pantone nebo sítotiskový CMYK) nebo ofsetový CMYK potisk (bílá podkladová barva je zdarma!) s možností volby mezi matnou a lesklou variantou (lakování disku). Více informací o těchto technologiích naleznete zde.

 

Obaly a tiskoviny

 

 

Vaše vylisované disky CD/DVD Vám zabalíme přesně dle Vašeho přání! Na výběr máte širokou škálu CD a DVD obalů a boxů, které můžeme doplnit tiskem různých druhů tiskovin od bookletů, inlayů, až po různé netradiční obaly typu digipack, kartonová pošetka, šubry, papírová krabička na přání... Můžete si dodat také vlastní obaly a my Vám do nich DVD zabalíme. Více informací naleznete v rubrice Obaly a tisk.