Kontakt

Media Expert, s.r.o.
Podnikatelská 565
Budova 10A
190 11 Praha 9

GSM: 774 708 872
GSM: 603 303 454
GSM: 604 777 744

info@vypal-cd.cz

v í t e j t e   ve světě cd&dvd médií

Jestliže hledáte kvalitní a cenově dostupný nástroj Vaší propagace, tak jste na správné adrese. Nabízíme profesionální služby v oblasti výroby CD a DVD médií: potisk CD&DVD již od 1 ks, duplikace a lisování CD&DVD, zpracování prezentace na CD a DVD, grafický návrh potisku a tiskovin, kompletní sortiment standartních i nezvyklých CD&DVD obalů. Samozřejmostí je profesionální přístup a jednání, expresní termíny dodání a konkurenceschopné ceny.
Udělejte správný krok směrem k lepší propagaci Vašich produktů a služeb a kontaktujte nás!

Lisování CD&DVD

Lisování CD

| 15111 přečtení | Autor: vypal-CD.cz | Poslat e-mailem | Vytisknout článek
 

Nabízíme Vám kompletní servis v oblasti lisování CD a to již od 300 ks. Pomůžeme Vám s přípravou CD masteru, na reklamní nebo produktové CD Vám vytvoříme prezentaci, navrhneme potisk CD a způsob a vzhled balení CD. Lisované CD potiskujeme plnobarevným ofsetovým tiskem (CMYK) nebo sítotiskem, a to za bezkonkurenční ceny a v krátkých dodacích lhůtách. 

Premastering a mastering

Prvním krokem ke zdárnému lisování CD je příprava podkladů (premastering, mastering). Data pro lisování CD nám můžete dodat na CD, CD-R, R-DAT, U-MATIC nebo jako ISO image, který můžete nahrát na naše FTP. V případě dodání CD masteru na CD-R disku doporučujeme vypalovat co nejnižší rychlostí na kvalitní média.

Vaše data a záznamy zpracujeme do standartních formátů vhodných k lisování CD: CD-DA, CD-i, CD-i Ready, CD-ROM, CD-ROM XA, CD-Video, CD-Photo, CD-Extra, Mixed Mode, Multi Session. Finální master CD před masteringem (výroba lisovací matrice) podrobíme důkladné analýze. Následuje samotná výroba matrice a její kontrola. Po nasazení do lisovacího stroje jsou vyrobeny zkušební disky, které se komparují s původním master CD. Tímto krokem zajišťujeme 100% kvalitu záznamu na lisovaných CD.

Lisování CD

 

Lisujeme standartní CD (12 cm), mini CD (8 cm), CD vizitky i různě tvarované CD ve všech možných formátech (CD-DA, CD-i, CD-i Ready, CD-ROM, CD-ROM XA, CD-Video, CD-Photo, CD-Extra, Mixed Mode, Multi Session). Na přání Vám dokážeme vyrobit CD s individuálním stíracím kódem, grafickým masteringem nebo parfemované CD! CD lisujeme již od 300 ks!

 

 

Potisk CD

 

 

Pro lisované CD Vám nabízíme dvě varianty potisku CD a DVD: sítotisk (1 až 5 barev Pantone nebo sítotiskový CMYK) nebo ofsetový CMYK potisk (bílá podkladová barva je zdarma!) s možností volby mezi matnou a lesklou variantou (lakování disku). Více informací o těchto technologiích naleznete zde.

 

Obaly a tiskoviny

 

 

Vaše vylisované disky CD/DVD Vám zabalíme přesně dle Vašeho přání! Na výběr máte širokou škálu CD a DVD obalů a boxů, které můžeme doplnit tiskem různých druhů tiskovin od bookletů, inlayů, až po různé netradiční obaly typu digipack, kartonová pošetka, šubry, papírová krabička na přání... Můžete si dodat také vlastní obaly a my Vám do nich CD zabalíme. Více informací naleznete v rubrice Obaly a tisk.