Duplikace CD & duplikace DVD

Autor: vypal-CD.cz <info(at)vypal-cd.cz>, Téma: Produkty, Vydáno dne: 08. 02. 2007

 

 Potřebujete kvalitně a rychle vypálit Vaše data na CD a DVD? Tak právě pro Vás je tu naše nabídka služeb v oblasti duplikace CD a duplikace DVD. V průběhu pár hodin můžete mít vypálené Vaše reklamní, hudební nebo filmové CD a DVD i s kvalitním plnobarevným potiskem! CD a DVD pálíme jen na kvalitních průmyslových duplikátorech a každý disk je verifikován a namátkově také zkoušen v několika typech přehrávačů! Naše garance nejnižších cen, rychlé termíny a vysoká kvalita poskytovaných služeb jsou mezi našimi klienty již známy. Pro stálé zákazníky zaručujeme přednostní výrobu a velmi výhodné cenové podmínky!Využitím nejmodernějších technologií, poznatků a pravidelně realizovaných výzkumů (kvalita zápisu, kompatibilita, zapisovací rychlosti aj.) z naší více než osmileté zkušenosti v oblasti CD médií, DVD médií a disket přinášíme klientům špičkovou kvalitu našich produktů a služeb. Vypalování CD a DVD disků probíhá na kvalitních průmyslových duplikátorech. Všechny disky jsou verifikovány a namátkově zkoušeny v přehrávačích. Naše denní kapacita dosahuje 10.000 ks vypálených CD! Z toho důvodu Vám můžeme nabídnout bezkonkurenční termíny dodání a také nejnižší ceny na trhu!

Základním produktem je duplikace nepotištěných CD a DVD médií, kde garantujeme dobu dodání od 1 do 24 hodin v závislosti na množství.

Nejoblíbenější službou jsou duplikovaná CD a DVD s potiskem. Nabízíme potisk CD a DVD již od 1 kusu! CD a DVD tiskneme třemi základními technologiemi: digitisk, sítotisk a ofsetový tisk. Více informací naleznete v rubrice POTISK CD&DVD.